Angular fejlesztő

Most induló projektjeinkhez keresünk Angular fejlesztőket, akik 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapataink tagjaként dolgoznak majd.

A Nitro Solutions Zrt. közel 20 éve működő IT megoldásszállító cég. Projektjeink többségében szoftverfejlesztő beszállítóként dolgozunk a legnagyobb magyar IT rendszerintegrátor cégek számára. Nagy volumenű, komplex nagyvállalati és államigazgatási digitalizációs projektekben veszünk részt. Jellemzően egy 50-100 fős szoftverfejlesztő csapat tagjaként dolgoznak az általunk delegált és menedzselt 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapatok egy-egy modul megvalósításán.

Most induló projektjeinkhez keresünk Angular fejlesztőket, akik 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapataink (Java backend, Angular frontend) tagjaként dolgoznak majd.

Feladatok:

  • 5-6 fős agilis csapatban történő szoftverfejlesztés: Angular
  • Nagyvállalati, vagy államigazgatási szoftverek fejlesztése
  • A technológiai és szoftver fejlesztési irányelvek betartása mellett világos, tiszta, optimális kód készítésére való törekvés

Elvárások

  • 1+ év Angular szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Agilis módszertan ismerete
  • Git verziókezelő használata, továbbá Linux ismeretek

Előnyt jelent

  • Microservice architektúra ismerete
  • Camunda ismerete
  • Szoftverminőség alapú szemlélet
  • A következő eszközök ismerete: Selenium, SonarQube, Docker

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Rugalmas munkakörnyezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • On-site vagy remote, teljes munkaidős pozíció
  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Küldd el az önéletrajzodat vagy a LinkedIn profilod linkjét!

Applying for the job
If you apply for a job through the site, Nitro Solutions' can use and store my cv.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nitro Solutions is your partner in achieving your goals and beyond.

hello [at] nitro.solutions