Product Owner

Egy most induló új projekthez keresünk Product Ownert, aki elkezdi a projekt előkészítését, majd vezeti a kezdetben 4-5 fős, később kb. 10 fős fejlesztő csapatot.

A Nitro Solutions Zrt. közel 20 éve működő IT megoldásszállító cég. Projektjeink többségében szoftverfejlesztő beszállítóként dolgozunk a legnagyobb magyar IT rendszerintegrátor cégek számára. Nagy volumenű, komplex nagyvállalati és államigazgatási digitalizációs projektekben veszünk részt. Jellemzően egy 50-100 fős szoftverfejlesztő csapat tagjaként dolgoznak az általunk delegált és menedzselt 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapatok egy-egy modul megvalósításán.

Egy most induló új projekthez keresünk Product Ownert, aki elkezdi a projekt előkészítését, üzleti igények felmérését és dokumentálását, majd vezeti a kezdetben 4-5 fős, később kb. 10 fős fejlesztő csapatot.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való egyeztetés, igényfelmérés
  • Ügyfél igények megértése és átfordítása, menedzselése, követelmény specifikáció elkészítése, demozása
  • Informatikai fejlesztések támogatása
  • Projekt board és a fejlesztők közötti kommunikáció segítése
  • Projektek tervezése, vezetése, ellenőrzése
  • Termék használattal kapcsolatos oktatások megtartása
  • Termék fejlesztésében való részvétel
  • Termék backlog priorizált kezelése (backlog elemek felvétele, üzleti és elfogadási követelmények meghatározása, priorizálása, stb.)
  • Projektdokumentáció, fejlesztési dokumentáció előkészítése
  • A fejlesztett programelemek kipróbálása, tesztelése (a felhasználótól kapott adatok ismeretében)
  • Folyamatmenedzsment: facilitálni a csapatot, hogy időre minőségi termékkel készüljön el
  • Termék dokumentációk elkészítésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség (elsősorban informatikai, közgazdaságtani területen)
  • Precizitás, igényes munkavégzés
  • Legalább 3 év product owner tapasztalat szoftver termékkel
  • Legalább 5 év tapasztalat informatikai fejlesztések területén (fejlesztés, üzleti elemzés vagy projektmenedzsment)

Akit keresünk:

  • Nagy nyomás és felelősség alatt is jól teljesít
  • Csapatjátékosként gondolkodik
  • Jó problémamegoldó és koncepcióalkotó készség jellemzi
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Nyitott, proaktív személyiség

Előnyt jelentenek az alábbiak:

  • Tapasztalat államigazgatási digitalizációs projektekben
  • Extrém stressztűrő és teljesítmény orientált hozzáállás
  • Technológiai affinitás

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkakörülmények
  • Transzparens, őszinte, közvetlen, támogató cégkultúra
  • Részvétel a fejlesztési döntésekben
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Megfelelő tapasztalat esetén két éven belül lehetőség egy teljes üzletág vezetésére

A munka típusa és helyszín:

  • On-site vagy remote, teljes munkaidős pozíció
  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Küldd el az önéletrajzodat vagy a LinkedIn profilod linkjét!

Applying for the job
If you apply for a job through the site, Nitro Solutions' can use and store my cv.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nitro Solutions is your partner in achieving your goals and beyond.

hello [at] nitro.solutions