Javascript fejlesztő

Folyamatosan induló projektjeinkhez keresünk FullStack Javascript fejlesztőket React és NodeJs tapasztalattal.

A Nitro Solutions Zrt. közel 20 éve működő IT megoldásszállító cég. Projektjeink többségében szoftverfejlesztő beszállítóként dolgozunk a legnagyobb magyar IT rendszerintegrátor cégek számára. Nagy volumenű, komplex nagyvállalati és államigazgatási digitalizációs projektekben veszünk részt. Jellemzően egy 50-100 fős szoftverfejlesztő csapat tagjaként dolgoznak az általunk delegált és menedzselt 5-6 fős agilis szoftverfejlesztő csapatok egy-egy modul megvalósításán.

Feladatok:

  • 5-6 fős agilis csapatban történő szoftverfejlesztés: React, Node.Js
  • Webes alkalmazások fejlesztése
  • Node.js alapú szolgáltatások fejlesztése, tesztelése, üzemeltetése
  • Műszaki specifikációk készítése az egyedi fejlesztési és rendszerintegrációs követelményekhez
  • A technológiai és szoftver fejlesztési irányelvek betartása mellett világos, tiszta, optimális kód készítésére való törekvés

Elvárások

  • 3+ év Node.Js/Javascript szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Node.js tool-ok ismerete: Express.js, Babel, Webpack
  • Alapvető adatbázis, Linux és Git ismeret
  • ORM ismeret (Sequelize)
  • RESTful API fejlesztési ismeretek
  • Erős belső motiváció a folyamatos tanulásra
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Szenvedélyes törekvés az online és a technológiai trendek követésére
  • Erős elemzőkészség és problémamegoldó képesség
  • Agilis módszertan ismerete

Előnyt jelent

  • React, tapasztalat
  • Jest / Mocha vagy más JavaScript-alapú teszt keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat az alábbi technológiák közül bármelyikkel: gRPC, Native JavaScript, ES6, TypeScript
  • Microservice architektúra ismerete
  • Haladó adatbázis / noSQL ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Rugalmas munkakörnyezet
  • Izgalmas projektek, JavaScrip stack-en főképp startupok számára fejlesztünk
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • On-site vagy remote, teljes munkaidős pozíció
  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Küldd el az önéletrajzodat vagy a LinkedIn profilod linkjét!

Applying for the job
If you apply for a job through the site, Nitro Solutions' can use and store my cv.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nitro Solutions is your partner in achieving your goals and beyond.

hello [at] nitro.solutions