Fullstack JavaScript Developer

Folyamatosan induló projektjeinkhez keresünk FullStack Javascript fejlesztőket React és NodeJs tapasztalattal.

Hosszú távú (3+ év) banki projektre keresünk tapasztalt Fullstack JavaScript (React és NodeJs) fejlesztőket. A feladat egy teljesen új banki szoftver fejlesztése a legújabb technológiákkal és a legkorszerűbb architektúrával. Nincs legacy kód és technológia, csak zöld mezős fejlesztés, kizárólag új funkciók fejlesztésével.

Technológiai környezet:

  • Backend: NodeJs, event-driven, microservice alapú, elosztott alkalmazások
  • Teszt framework: MochaJs, Jest, Junit
  • Frontend: React
  • DB: PostgresSQL, MongoDB, Cassandra
  • DevOps: Docker, Kubernetes, Terraform, AWS
  • Metodológiák: design-driven development, continuous deployment, continuous integration

Agilis működés, fejlesztés 7-8 fős squad-okban, amelyek 25-30 fős tribe-okba szerveződnek. A legnevesebb magyar startup-ok meghatározó technológiai embereire alapozódott a core team.

Heti max 1 nap bejárás, szinte teljesen remote.

Semmi mellébeszélés, tipikus álommeló mind a high-end tech stack, mind a brutál szakmai tapasztalattal rendelkező kollégák, mind a szinte full remote működés miatt. Igazi karrier boost.

Feladatok:

  • Banki szoftverfejlesztés cross-functional agilis csapat tagjaként
  • Szoros együttműködés a Product Owner-ekkel és a többi csapattaggal
  • Tervezés és időbecslés a Product Owner-ek által írt user story-k alapján

Minimum elvárt technológiai tudás szint

  • Minimum 5 év szoftverfejlesztői munkatapasztalat (a tanulmányi éveket nem számítva)
  • Ebből minimum 2-3 év NodeJS és React (vagy más frontend JS keretrendszer) fejlesztői munkatapasztalat
  • Legalább egy adatbázis technológia haladó ismerete
  • Haladó HTML/CSS tudás
  • Stabil, biztos JavaScript fejlesztői tudás, amivel önálló munkára képes NodeJS backend fejlesztésben és React frontend fejlesztésben

Az ideális jelölt tudászintje

  • 5+ év Javascript fejlesztői tapasztalat: frontend (főként React) és NodeJS
  • Magas szintű HTML/CSS tapasztalat
  • Magas szintű tapasztalat legalább egy adatbázis technológiával az alábbiak közül: PostgresSQL, MongoDB, Cassandra, CouchDB, HBase, Neo4J, Redis,
  • Általános technológiai tudás az alábbiak fejlesztésével kapcsolatban: RESTful API, Single Sign On, GraphQL, Swagger, Elasticsearch, Kibana, Kafka/RabbitMQ, auth0
  • Az alábbi módszertanok ismerete: Pair programming, continuous integration, test-driven development
  • Mély technológiai ismeret az alábbi architektúra implementásában és üzemeltetésében: event-driven, microservice alapú, elosztott alkalmazások
  • Kód refaktorálási, design pattern, design-driven development, continuous deployment, skálázható alkalmazás és alkalmazás biztonsági ismeretek
  • Releváns unit testing framework ismeret: MochaJS, Jest, Junit

Extra előnyt jelentő kompetenciák

  • Aktív DevOps tudás, Docker és infrastructure as a code, CircleCI, K8S, Terraform, AWS

Szükséges nyelvtudás

  • Magyar
  • Angol

Munkavégzés helye

A munkavégzés részben home office-ban, részben a banki ügyfél budapesti (13. kerületi) központjában történik, exkluzív irodai környezetben. Heti legalább 1 nap bejárás a minimum elvárás.

Jelentkezéshez csatolni szükséges

  • Angol vagy magyar önéletrajz
  • Legyen benne az eddigi projektek és munkahelyek listája
  • A technológiai kompetenciák
  • Egyértelmű legyen, hogy melyik technológiában hány év tapasztalattal rendelkezik a jelölt

Felvételi folyamat

  • Első körös szűrés önéletrajz alapján
  • 1. körös interjú (online)
  • Szakmai interjú (online)
  • Döntés a szakmai interjú után 1 napon belül
  • Teljes folyamat maximum 7-10 nap

A jelentkezéshez küldd el az önéletrajzod/LinkedIn profilod linkjét a hr@nitro.solutions címre.

Applying for the job
If you apply for a job through the site, Nitro Solutions' can use and store my cv.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Nitro Solutions is your partner in achieving your goals and beyond.

hello [at] nitro.solutions